Protan Vinil Duvarlar

Protan vinil duvarlar ofislerde ayırma ve duvar kağıdı olarak kullanılabilir. Duvar kağıtları çeşitli renk ve dokularda mevcuttur.

Ofis binaları için duvar panelleri ve bölmeler üretimi için özel olarak tasarlanmış bir vinil duvar kağıdı olan Protan Vinil Duvar sunuyoruz. Duvar kağıdı bileşeni, birçok farklı renk ve yüzey dokusunda mevcuttur ve bireysel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilir. Bu, hem yeni yapılar için hem de daha sonraki yenilemeler için birçok avantaj sağlar. 

Üretim

Protan Vinil Duvar, üretim sırasında duvar modüllerine uygulanır ve şantiyeye bitmiş ürün olarak teslim edilir. Prefabrik yapı malzemelerinin kullanımı, kısa bir inşaat süresi, daha az miktarda atık ve inşaat alanında sıva ve macun kullanımını azaltır.

Çevre

Protan Vinil Duvar, neme karşı dayanıklı ve Norveç hükümetinin kullanılmaması ya da kullanımdan kaldırılması gereken kimyasallar listesinde bulunmayan hiçbir kimyasal içermeyen dayanıklı bir PVC yüzeyden oluşur. Üretim atıkları, onaylı yakma tesislerinde depolanabilir veya yakılabilir. Gaz tahliyesi çok önemsizdir. Duvar elemanını (alçı + karton + Protan duvar kağıdı) boyarken, gaz alma normal oda sıcaklığında 0.02 mg / m3'ten azdır.

Prefabrik iç sistemler, üretimde, şantiyede ve ulaşımda çok az atık ile kaynakların verimli kullanılmasına katkıda bulunur. Yenileme ile malzemelerin büyük bir kısmı yeniden kullanılabilir.

Protan duvar kağıdı ile avantajları

Protan Vinil Duvar kısa bir teslim süresine sahiptir ve hem büyük hem de küçük sipariş hacimlerinde teslim edilebilir. Bu müşteriye büyük esneklik ve güvenlik sağlar. Duvar kağıdı konusundaki uzun deneyimimiz ve özel yetkinliğimiz bizi müşterilerimizin güvendiği bir üretici yapıyor.

Mimari Tasarım

Protan Vinil Duvar, Nokia'nın Helsinki'deki merkez ofisi, Postane binası ve Telenor'un merkez ofisi Oslo ile Kopenhag'daki Novo Nordisk'in iç mimari tasarımının önemli bir parçasıdır.

Protan duvar kağıdı da başka yerlere teslim edildi ve Cenevre'deki J.P: Morgan, Abu Dabi'deki Arap Para Fonu ve Kuveyt Ulusal Bankası da dahil olmak üzere heyecan verici ofis iç tasarımlarına katkıda bulundu.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.