Faaliyet Alanlarımız

Protan, yenilikçi çatı kaplama ve depolama çözümleri sunmak için teknik tekstiller ve havalandırma sistemleri üretmektedir.


Çatılar ve Membranlar

Çatılar ve membranlar bölümü Protan Group'un en büyük iş alanıdır. Hem açık hem de korumalı çatılar için eksiksiz, kişiye özel çözümler ve sistemler tedarikçisiyiz. Protan ayrıca ıslak odalar ve teraslar için yüksek kaliteli membranlar sunar, ayrıca yeni yapılar ve yenilemeler için radon koruyucu membranlar tedarik ederiz. Ayrıca tasarım çatılar, 'serin çatılar' ve yeşil çatılar için özel çözümler geliştirdik. Çözümleri müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. Protan, İskandinav ülkeleri, Avrupa ve Rusya'nın önde gelen müteahhitleri ve mimarları ile yakın işbirliği içindedir.

Havalandırma Sistemleri

Protan'ın esnek havalandırma sistemleri Avrupa'nın en yenilikçi sistemidir. Ventiflex ürünü ile dünyanın dört bir yanındaki maden ve tüneller için havalandırma sistemleri sunuyoruz. Müşterilerimizle işbirliği içinde, her yıl mayınlar ve tüneller için birkaç yüz kilometrelik havalandırma boruları üretiyoruz. İskandinav ülkeleri, Avrupa, Güney Amerika ve Afrika'daki yerel ortaklar aracılığıyla projeler kazanıyoruz.

Protan'ın havalandırma sistemleri benzersiz dayanıklılıkları, büyük esneklikleri ve düşük ağırlıklarıyla karakterize edilir. Havalandırma boruları, yeniden kullanım ve verimli proje planlaması sağlayan uzun ömürlüdür. Ventiflex kaliteleri kendiliğinden söner, yanmaz ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Kurulumu hızlı ve kolaydır ve ürünler bakım gerektirmez.

Teknik Tekstiller

Teknik tekstil iş alanları, birçok kullanım alanına ve endüstriye uyarlanmış geniş ürün ve çözüm yelpazesine sahiptir. Teknik tekstillerimiz, depo salonları, hangarlar, spor sahaları ve hastane çadırları, speedway, su depolama ve mülteci kampları gibi dünyanın kutup bölgelerinden tropik bölgelere kadar plastik salonlarında kullanılabilir.

Tentelerimiz şantiyelerde, tekne limanlarında, sanayi ve tarımda mal ve malzemeleri korur. Dağ salonlarında ve karayolu tünellerinde su ve donmaya karşı koruma sağlayan sızdırmazlık malzemeleri sunuyoruz. Tarım endüstrisine, araziye, yeraltı sularına ve su yollarına sızıntı ve emisyonları önleyen gübre çukurları için bakım gerektirmeyen silo torbaları, gübre tankları ve sızdırmaz kapaklar sunuyoruz.

Petrol endüstrisi bizim için önemli bir müşteri. Gelişmiş ürün geliştirme sayesinde, petrol döküntülerini toplamak ve depolamak için büyük boyutlarda yağ torbaları olarak adlandırdık.

Ürün geliştirme ve inovasyon konusunda müşterilerimizle yakın çalışıyoruz.