Hakkımızda

Protan, sentetik membran teknolojisinde dünya lideri olan Norveç merkezli bir endüstri grubudur. Türkiye’deki yeni ve modern yatırımı ile küresel pazarlara uyarlanmış yenilikçi, her iklim koşuluna uygun çözümleriyle çatı, temel ve tünel membranları,çatı sistemleri, tünel ve maden havalandırma sistemleri, teknik tekstil ürünleri geliştirmekte vetedarik etmektedir. Merkezi Drammen’de olan Protan 850 çalışanı ile sorunsuz hizmet ve çözüm önerileri sunmaktadır.

Teknoloji ile çevreye duyarlı yaklaşımlarıyla çözüm ortakları ve tedarikçileriyle yakın çalışarak,onlara çevre dostu, zorlu ortamlara uygun, dayanıklı, esnek ve özel çözümler üretmektedir.Uluslararası bir grup olarak en önemli görevimiz, dünyaya yön veren çözümler üreterek değerlerimizi korumaktır.

Temel Değerlerimiz

Protan'ın dört değeri, kararlarımız ve eylemlerimiz için bir pusula görevi görür. Müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız bizimle etkileşimde bulunurken değerlerimizi yaşayacaklar. Değerler, hedeflerimize markamızı, itibarımızı ve duruşumuzu güçlendirecek şekilde ulaşmamızı sağlayacaktır.

 

Tutku

Sahiplik alıyoruz, yaratıcı ve yenilikçi, hevesliyiz, başarıya açız.

İşbirliği

Birbirimize değer veriyor ve birbirimize saygılı davranıyoruz, dahil oluyoruz, satış görevlisiyiz, iletişimciyiz.

Kalite

Bilgimiz var, ihtiyacı anlıyoruz, beklentileri aşıyoruz, hatasız teslim ediyoruz.

Sorumluluk

Güveniliriz, planlarımızı yaparız, başarılarımızdan ve başarısızlıklarımızdan öğreniriz, teslim ederiz.

Sürdürülebilirlik Politikamız

Çevre çalışmalarımızda organizasyonlar, tedarikçiler ve müşterilerle işbirliği yapıyoruz. Ayrıca, uzun vadeli bir perspektifte çevresel iyileştirmeler sağlamak için yetkililer, çıkar grupları ve uzman topluluklarla yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca Norveç'te kalitenin EPD ile çevre çalışmalarımızı güvence altına alan ilk şirketlerinden biriydik - bu, bitmiş bir ürüne çevresel profili standart ve objektif bir şekilde özetleyen bir belge. EPD, Çevresel Ürün Beyanı anlamına gelir. EPD Norveç, ECO Platformunun bir parçasıdır.

Protan'ın ürünleri Norveç'te Norveç hidroelektrik enerjisiyle üretilmektedir ve ISO 9001 kalite sistemleri ve ISO 14001 çevre yönetim sistemleri uyarınca sertifikalandırılmıştır. Protan, materyalleri toplayan ve devridaim eden Avrupa RoofCollect çevre organizasyonunda aktif bir katılımcıdır. Protan ürünleri gaz veya açık alev kullanmadan sıcak hava ile kaynaklanır. Bu en çevre dostu kaynak tekniğidir.