Protan Tasarım Çatılar

Esnek çözümlerimiz, binanın görünümünü ve kimliğini olduğu kadar mimariyi de geliştirmeye yardımcı olur. Çatı, binanın amacı, karakteri ve çevresi ile ilişkisi hakkında bir mesaj göndermeye yardımcı olur.

Çatı binanın beşinci cephesidir

Çatıdaki profiller ve farklı renk seçenekleri, bina için ilgi ve ilgi yaratmaya yardımcı olabilir. Ürünlerimiz ve çözümlerimiz ayrıca uzun ömürlü dayanıklı bir çatıyı garanti eder.

Uzun ömürlü hava koşullarına dayanıklı çatılar

Çatı ve membran sistemlerimiz, kalite, esneklik, uyarlanabilirlik ve estetik açısından her gereksinimi karşılarken, hava koşullarına dayanıklı çatılara uzun ömür beklentileri, mekanik mukavemet ve minimum bakım gereksinimleri sağlayacak şekilde belgelenmiştir.

Renk ve profil seçimi

Tasarım Çatı çözümlerimiz kalite, fonksiyon, tasarım ve yenilik sağlar. Ücretsiz renk ve profil seçenekleri sayesinde, özel ve yenilikçi bir görünüme sahip bir çatı yaratmanın her türlü yolu vardır. Çözümlerimiz, çatının düz, eğimli, kavisli veya daha zorlu bir tasarıma sahip olmasına bakılmaksızın basit ve güvenli bir şekilde kurulabilir.

Omega profiliProfil

“Ω” şeklindedir, dolayısıyla isim. Profiller montajdan sonra delinmeden membrana kaynak yapılır. Şekil, büyük çatı yüzeylerine derinlik ve ilgi verir ve desen efektleri oluşturmak için de kullanılabilir. Profiller, binanın tasarımına uyacak şekilde herhangi bir mesafede aralıklandırılabilir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.